domů   |   kontakty

REALIZACE,  FOTOGALERIE

Z dlouhé řady realizovaných projektů, na nichž jsme se podíleli, patřily těm rozsáhlejším projekty v řádu stovek milionů korun, realizované v Ostravě - výstavba obchodního centra Retail Park v Mariánských Horách a přístavba komerčního komplexu Futurum, zajímavá byla i rekonstrukce věžového administrativního domu pro finskou IT společnost TIETO. V roce 2009 jsme, stejně jako na předchozích stavbách, prováděli technický dozor při výstavbě akce „Nová Karolina Park“ v centru Ostravy. Po delším přerušení stavby v důsledku hospodářské krize jsme se na „Karolinu“ vrátili a to prováděním technického dozoru při výstavbě Rezidence Nová Karolina, bytového komplexu pro společnost New Karolina Residential Development s.r.o. Mezi tím jsme dozorovali také výstavbu bydlení v energeticky pasivním standardu, ale i několik rekonstrukcí historických objektů pod památkovou ochranou – např. domov Na zámku v Kyjovicích či historická výstavní budova Slezského zemského muzea v Opavě.

V rámci komplexních zakázek zahrnujících i řízení dodávek stavebních prací jsme provedli rekonstrukci prostor pro pobočku rakouské Oberbank v Opavě.

Z mnoha ekologických staveb (skupinové vodovody, obecní kanalizace, skládky komunálních odpadů…), na nichž jsme se v průběhu let podíleli, je nejaktuálnější výstavba kanalizační sítě a ČOV pro obec Uhlířov spolufinancovaná evropskými fondy.

Mezi průmyslové stavby patří například ve dvou etapách realizovaná výstavba výrobního závodu firmy Strojírna Vehovský.

copyright david valik 2009